Poštovné pri objednávkach nad 70 EUR je zadarmo!

O NÁS

Vítam Vás v internetovom obchode HAPPY TO BE.

Ako certifikovaná inštruktorka zumby od roku 2008 do roku 2014 a vlastného dance fitness štýlu HAPPY TO BE dance fitness od roku 2015 v priemere s desiatimi hodinami týždenne pre dospelých a deti som vždy hľadala kvalitné, pohodlné, strihovo a farebne zaujímavé oblečenie, v ktorom sa pri cvičení dobre cítim a ktoré vydrží časté nosenie a pranie.

Po nadviazaní spolupráce so značkami 2Skin a Sei-gen som v roku 2013 začala predávať ich modely na rôznych športových akciach. V tom istom roku vznikla aj línia oblečenia HAPPY TO BE, ktoré ja sama navrhujem, vyberám materiál a šije ich renomovaný krajčirský salón Jarmil. A tak vznikla značka HAPPY TO BE ako taká . Za podporu a pomoc v jej začiatkoch ďakujem Janke Valocsayovej.

Nakoľko záujem o ponuku stále rastie aj prostredníctvom fan page na Facebooku, pre jednoduchšie objednávanie a prehľad modelov spúšťam v roku 2015 internetový ochod HAPPY TO BE. Za jeho vznik ďakujem Vám, mojim zákazníkom,  že u mňa opakovane nakupujete a že Vás je stále viac.

Aj keď som v minulosti ponúkala viac značiek, aktuálne mám v ponuke len oblečenie značky ANNARCHY APPAREL, je to nová švédska značka fitness oblečenia, ktorá je na trhu od roku 2015 a hneď si získala svojich fanúšikov vďaka kvalite materiálu a nádhernymi originálnym vzormi inšpirovanými švédskou prírodou. Strih legín bol navrhovaný v spolupráci s vrcholovými fitnesskami, takže výborne sedí na postave. 

Teším sa, že Happy To Be nadviazalo spoluprácu s touto mladou, ambicióznou a inovačnou značkou hneď v jej začiatkoch. 

Anarchy Apparel  má na Slovensku aj v Čechách obrovský ohlas, nakoľko ponúka modely z najkvalitnejších materiálov, výborne sadnúcich strihov a najkrajších farieb. Sú to modely, ktoré ja sama nosím a mám na ne len to najlepšie hodnotenie od inštruktorov a zákazníkov.

Preto som sa rozhodla mať aktuálne v ponuke len túto fitness značku, nakoľko neustále ponúka nové vzory a rozširuje svoj sortiment. Na Slovensku ju nájdete len u nás.

Ak Vás zaujíma informácia, ktorú pri popise Vami vybraného modelu nenájdete, neváhajte ma kontaktovať e-mailom info@happytobe.sk alebo telefonicky +421 902 746 658  a to aj pri akejkoľvek otázke.KONTAKTNÉ ÚDAJE

Prevádzkovateľ: HIFOL spol. s.r.o.

Fakturačná adresa:

HIFOL spol s.r.o.

Rovniankova 2

Bratislava

85102

Kontaktná a poštová adresa:

Mgr. Michaela Hrešková
Adyho 9
Malinovo
90045

Telefón:  +421 902 746 658

E-mail: info@happytobe.sk

IČO: 35900148

DIČ: 2021877572

IČ DPH: SK2021877572

 

Otváracie hodiny

Naša predajňa HAPPY TO BE zrušená


Doprava

×

Doprava

Nákup nad 70,- EUR zadarmo


Zákaznícka podpora

×

Zákaznícka podpora

Zavolajte nám alebo napíšte na info@happytobe.sk

Zavolajte nám

+421.902 746 658

Platobné metódy

×

Platobné metódy

Osobný odber na predajni bez poplatkov


×